12 травня – Всесвітній день медсестри

Свято було започатковано Міжнародною Радою медичних сестер на честь дня народження медичної сестри з Англії Флоренс Найтінгейл (1820 – 1910), яка увійшла в історію як видатна медична сестра, організатор сестринської справи, теоретик і практик медсестринського догляду за хворими.

У цей день відбуваються святкові заходи в різних містах світу. Ця добра традиція з 1997 року знайшла своє нове життя і в Україні. Серед усіх професій, які є в історії людства нашої планети, професія медичного працівника є найгуманнішою, найважливішою і найвідповідальнішою. Саме акушерка, фельдшер, медична сестра супроводжують людину протягом усього її життя.

Адміністрація та профспілковий комітет КНП “Кілійська багатопрофільна лікарня” щиро вітають вас та висловлюють безмежну вдячність за самовіддану працю і врятовані життя пацієнтів.
Професія медичної сестри важка, складна, відповідальна, часто малопомітна, але вкрай важлива і незамінна.
За невтомну вашу працю, що межує з героїзмом, чуйність та доброту, низький вам уклін, побажання здоров’я, успіхів у професійній діяльності та сімейного благополуччя.
Хай усе добро, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!