7 жовтня Міжнародний день лікаря

Щороку в перший понеділок жовтня у всьому світі вшановують людей в білих халатах. Свято заснували за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я, аби привітати лікарів усіх категорій і віддати належне їхній роботі. Професія лікаря відноситься до однієї з найдавніших. Спочатку таких фахівців називали цілителями. Головними центрами медичної галузі в давні часи вважалися Китай, Єгипет, Ассирія і Вавилон.

Саме там розробляли нові методи лікування. Та з часом медицина почала поширюватися по всьому світу.

Лікар — почесна і благородна професія. Збереження здоров’я пацієнтів — це щоденна робота лікарів. Щодня, у будні та вихідні, комусь потрібна Ваша неоціненна допомога. Кожен з вас зайнятий своєю справою: хтось допомагає малюкам з’явитися на світ, хтось оперує годинами, забуваючи про сон – у кожного своя місія, своя робота. Та всіх вас об’єднує одна головна мета — зберегти життя і здоров’я пацієнтам, допомагаючи, зміцнюючи, зцілюючи і рятуючи!

Спасибі кожному лікарю за Вашу працю, участь, співпереживання, неоціненну допомогу і добре серце!

У цей святковий Міжнародний день Лікаря бажаємо всім вам міцного здоров’я, щастя, добра, удачі і благополуччя, насолоди від життя. Нехай ніколи не вичерпаються ваше душевне тепло, чуйність і увага до людей. Успіхів і наснаги Вам в роботі і житті!