Вітаємо В’ячеслава Вікторовича Алексєєва з присвоєнням звання «Почесний громадянин району»

Під час святкового концерту присвяченого до Дня медичного працівника – завідуючому, лікарю-терапевту об’єднаного терапевтично-неврололгічного відділення КБУ Кілійська ЦРЛ В’ячеславу Вікторовичу Алексєєву було урочисто присвоєно звання «Почесний громадянин району».

Лікар-терапевт з багаторічним стажем, вищої кваліфікаційної категорії з 1999 року. За час роботи проявив себе висококваліфікованим спеціалістом, знаючим і люблячим свою професію, володіє всіма сучасними методиками обстеження, лікування, реанімації, інтенсивної терапії при невідкладних станах, при захворюванні внутрішніх органів.

В’ячеслав Вікторович має постійний діловий контакт з провідними фахівцями обласної клінічної лікарні у яких користується великою повагою як до клініциста так і практичного лікаря.

Забезпечує консультативну допомогу у всіх відділеннях ЦРЛ на високому професійному рівні. Вирішує організаційні питання стабільної роботи відділення. Впроваджує в практику терапевтичної допомоги населенню району стандарти та протоколи обстеження лікування на етапах надання медичної допомоги, систематично займається питаннями підвищення кваліфікації середніх медичних працівників. Безвідмовний у роботі.

Має великий авторитет серед мешканців району, цінується колегами як досвідчений лікар та добра людина.

В’ячеславу Вікторовичу Алексєєву урочисто вручили медаль і свідоцтво про присвоєння йому звання «Почесний громадянин району».
Нагородив доктора голова Кілійської районної ради Олександр Іванович Дубовий.
В’ячеслав Вікторович прийняв нове звання скромно – розділив цю заслугу на весь колектив його відділення.
Рішення про присвоєння почесної відзнаки ухвалили депутати Кілійської районної ради на сесії, яка відбулася 18 травня
.